2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Góra Kalwaria
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnię osobę dbającą o czystość w przedszkolu

Lokalizacja

Góra Kalwaria

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię woźną w przedszkolu. Praca w wymiarze 3/4 etatu - 6h. Godziny pracy 9.30-15.30

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości w placówce

  • wydawanie posiłków

  • zmywanie naczyń

  • drobne prace ogrodnicze na placu zabaw (np. sadzenie kwiatów na wiosnę, grabienie liści, zamiatanie chodnika)

  • pomoc nauczycielowi w grupie w razie potrzeby

Przedszkole usytuowane jest na I i II piętrze budynku. Komunikacja schodami.

Przedszkole Publiczne Różowy Baranek

Lokalizacja

Góra Kalwaria,

Mazowieckie

Mazowieckie, Góra Kalwaria
ID: 914111751