2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kuczek
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnię zastępcę kierownika hurtowni budowlanej - 4300zł + premia

Wynagrodzenie

4 300 - 4 310 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kuczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Zastępca kierownika hurtowni budowlanej

Lokalizacja: Kuczek, koło Aleksandrowa Kujawskiego

Szukamy zaangażowanego pracownika na stanowisko zastępcy kierownika do naszego zespołu! Jeżeli jesteś osobą sumienną i gotową do podjęcia pracy w hurtowni budowlanej, zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

  • Sprzedaż materiałów budowlanych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.

  • Przyjmowanie i przekazywanie zamówień do realizacji.

  • Utrzymywanie dobrych stosunków i relacji z przedstawicielami handlowymi.

  • Utrzymywanie przyjaznych i długoterminowych relacji z klientami.

  • Zarządzanie stanem magazynowym i dbałość o ekspozycję produktów.

  • Uzupełnianie zaopatrzenia.

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)

  • Zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

  • Mile widziana znajomość obsługi programu Subiekt

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę na pełny etat

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Wynagrodzenie 4300zł brutto + premie

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i spełniasz powyższe wymagania, nie zwlekaj - aplikuj już dziś!

Lokalizacja

Kuczek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kuczek
ID: 912182076