2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Opolskie
  6. Kucharz - Grodziec
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnię Zastępcę Szefa Kuchni/ Sous Chef

Lokalizacja

Grodziec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

wój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dań i dbałość o ich estetyczną prezentację,

  • organizacja pracy podległego personelu,

  • pomoc w koordynowaniu, kierowaniu, planowaniu i nadzorowaniu wszelkich czynności związanych z organizacją pracy kuchni,

  • nadzór nad jakością serwowanych dań, wdrażanie procedur i szkolenie personelu,

  • prowadzenie gospodarki magazynowej, zamawianie towarów, inwentaryzacje, ewidencjonowanie strat,

  • utrzymywanie i ścisłe przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz przepisów HACCP,

  • kontrola produktywności działu kuchni, stanów magazynowych (w tym przeprowadzanie inwentaryzacji) oraz racjonalne gospodarowanie towarem,

  • poszukiwanie i nadzorowanie kontaktów z dostawcami, negocjowanie warunków zakupu,

  • odpowiedzialność za utrzymanie produkcji i serwisu na najwyższym poziomie

Nasze wymagania

  • doświadczenia w roli Sous Chef/Zastępca szefa kuchni,

  • umiejętności kulinarne,

  • pasji do gotowania i dbałości o najwyższą jakość potraw.

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem Kuchni, planowanie i nadzorowanie wszelkich czynności związanych z organizacją pracy kuchni,

  • doświadczenie pracy z grillem,

  • doświadczenie pracy z otwartym ogniem - będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • znajomość norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz przepisów HACCP,

  • wysoka kultura osobista oraz dbałość o porządek,

Lokalizacja

Grodziec,

Opolskie

Opolskie, Grodziec
ID: 905181854