2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Koszalin
Dodane 24 kwietnia 2024

zatrudnię Zbrojarza praca Polska

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Stanowisko: Zbrojarz

Lokalizacja: Babice, Rzeszów i Koszalin

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych zbrojarzy do pracy przy budowie dróg i mostów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Odzież roboczą.

  • Narzędzia do pracy.

  • Samochód służbowy.

  • Zakwaterowanie dla pracowników spoza lokalnej okolicy.

  • Praca w 8- osobowych brygadach.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako zbrojarz w branży budowlanej.

  • Znajomość technik i procedur związanych z układaniem zbrojenia.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

  • Dokładność, precyzja i zdolność do pracy w zespole.

  • Mile widziane skompletowane brygady 8-osobowych.

kontakt 6/9/0/ 3/3/3 5/5/9

Zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 912432572