2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Koszalin
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy architekta krajobrazu

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Pebek Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie - lider w prefabrykacji betonowej - poszukuje do swojego zespołu architekta krajobrazu

Zadania:

  • projektowanie ogrodów indywidualnych klientów (inwentaryzacja, dobór produktów, analiza finansowa – zestawienie materiałów, wizualizacje, dobór roślinności na życzenia klienta)

  • projektowanie ogrodów wystawowych (dobór materiału, sprawdzanie stanów magazynowy i na ich podstawie przygotowanie wizualizacji)

  • konsultacje i obsługa klientów w trakcie jak i po zakończeniu projektu

  • obsługa klientów stacjonarnych

  • projekty dla firm developerskich

  • graficzne wsparcie działu sprzedaży (ulotki, katalogi, obróbka zdjęć)

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez spółkę

  • ubezpieczenia grupowe

  • system motywacyjny

  • bogaty pakiet motywacyjny

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 914427305