2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wysogotowo
Dodane 03 maja 2024

Zatrudnimy Asystentkę / Asystenta e-commerce z j. angielskim.

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy Asystentkę / Asystenta działu sprzedaży z j. angielskim.

Projekt 2AV tworzą ludzie z wiedzą, doświadczeniem i przede wszystkim pasją do szeroko pojętego świata e-commerce. Wspieramy producentów w międzynarodowym rozwoju sprzedaży e retail e-commerce opartym na rozbudowanym systemie zarządzającym. Pomagamy rozwijać i budować świadomość marki oraz dążymy do automatyzacji procesów i optymalizacji kosztów naszych partnerów.

2AV w liczbach:

  • 10 tysięcy produktów sprzedawanych tygodniowo

  • 1 milion opublikowanych ofert na międzynarodowych platformach e-commerce

  • 1000 otwartych kont na platformach marketplace w całej Europie

  • 1000 wykonanych audytów

  • 30 lat to średnia wieku naszych pracowników

  • 20 osób liczy cały zespół 2AV

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie (od B1)

  • znajomość programów MS Office

  • dobra obsługa komputera

  • dobra organizacja pracy i zadań

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • zaangażowanie i komunikatywność

  • mile widziana znajomość platformy Amazon

Co możemy zaoferować?

  • współtworzenie ciekawych projektów

  • elastyczne godziny pracy

  • prace z wieloma ciekawymi markami w różnych kategoriach

  • szkolenia i kursy w wybranych zakresach

  • zdobywanie doświadczenia w branży e-commerce

  • niezbędne narzędzia: laptop, monitor, telefon, itp.

  • pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę

  • indywidualne podejście do pracownika i jego potrzeb

  • umowę o pracę

Zadania:

  • pomoc w realizacji projektów zlecanych przez Team Leadera

  • wsparcie Działu Sprzedaży

  • edycja treści produktowych

  • tworzenie nowych ofert produktowych

  • aktualizacja danych w karcie produktu

  • wsparcie pozostałych działów w firmie

Każdy z naszych pracowników przechodzi szereg szkoleń i ma możliwość rozwoju w branży e-commerce.

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 668251470