2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koszalin
Dodane 26 kwietnia 2024

zatrudnimy AUTOMATYKA

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JES OPAKOWANIA Spółka z o.o. Spółka Komandytowa istnieje na rynku od 1991 r. i zatrudnia ponad 100 pracowników. Posiadamy nowoczesny zakład narzędziowy oraz wyspecjalizowaną kadrę, dzięki czemu projektujemy i wykonujemy większość form do wtryskarek. Daje to nam możliwość precyzyjnego dopasowania kształtu naszych pojemników do wymagań, jakie stawiają nam klienci.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

A U T O M A T Y K

Miejsce pracy: ul. Szczecińska 63, 75-122 Koszalin

Wymagania wobec kandydata:

- wykształcenie - minimum średnie lub wyższe inżynierskie (automatyka, robotyka lub pokrewne),

- mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV.

- pracownicza książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Obowiązki:

·      analiza i usuwanie awarii urządzeń automatyki (wtryskarki, roboty),

·      modernizacja istniejących urządzeń i tworzenie nowych układów automatyki,

·      przygotowanie i kontrola dokumentacji elektrycznej.

Firma oferuje:

·      możliwość rozwoju zawodowego

·      ciekawą pracę w energicznym zespole w rozwijającej się firmie

·      przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy pod okiem doświadczonych pracowników

·      stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·      ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu OLX .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, również proszę o zawarcie drugiej zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JES Opakowania Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Szczecińskiej 63 moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych można przesłać na adres wskazany powyżej.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 724018776