2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 11 maja 2024

Zatrudnimy Barmana / Barmankę - 1/2 etatu

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Restauracja Swojski Smak w Gdańsku zatrudni na ½ etatu Barmana / Barmankę

Opis stanowiska pracy:

·         Obsługa ekspresu ciśnieniowego

·         Sporządzanie napojów, drinków

·         Ścisła współpraca z kelnerami

·         Obsługa kasy fiskalnej

·         Dbanie o wizerunek lokalu i dobrą atmosferę

·         Przygotowywanie lokalu do otwarcia , dbanie o jego estetykę.

Oczekiwania:

·         Minimum 2 lata doświadczenie zawodowego na stanowisku barman

·         Kreatywność i chęć rozwoju zawodowego

·         Wysoka kultura osobista, sumienność , odpowiedzialność oraz łatwość nawiązywania relacji i umiejętność pracy w zespole

·         Dyspozycyjność 2-3 dni/ tyg., również w weekendy

·         Pozytywne nastawienie do życia, chęć długoterminowego związania się z firmą

·         Język angielski w stopniu komunikatywnym

·         Znajomość systemu POS

·         posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Zapewniamy:

·         Miłą atmosferę pracy w młodym zespole

·         Elastyczny grafik

·         Umowę o pracę

·         Zarobki w zależności od doświadczenie i umiejętności,  stawka od 24zł /h netto

·         Obiady pracownicze

·         Zniżki dla wszystkich pracowników w naszej restauracji

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysłanie wiadomości wraz z CV ze zdjęciem za pośrednictwem OLX.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 917587299