2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Zabrze
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnimy Brygadzistę

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Firma z Zabrza działająca na terenie Śląska od wielu lat, wykonująca remonty mieszkań, domów oraz wykończenie wnętrz dla biur projektowych, zatrudni pracownika na stanowisko: kierownik robót, brygadzista.

OBOWIĄZKI:

  • organizowanie pracy swojej i podległych pracowników,

  • planowanie i organizacja robót, zapotrzebowania materiałowego i narzędziowego,

  • nadzór nad właściwą eksploatacją narzędzi i wykorzystaniem materiału,

  • dokumentowanie dnia budowy i rozliczenie pracowników.

WYMAGANIA

  • udokumentowane minimum 2 lata doświadczenia w pracach wykończeniowych

  • umiejętność kierowania zespołem,

  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej

  • odpowiedzialność i samodzielność,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • prawo jazdy,

  • dyspozycyjność,

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,

  • premie wynikowe,

  • samochód służbowy.

Szukamy osoby zaangażowanej, która będzie chciała utożsamiać się z zasadami w naszej firmie. Pracownikowi na tym stanowisku damy możliwość samodzielnego prowadzenia zleceń, możliwość rozwoju a wynagrodzenie będzie adekwatne do wykonywanych zadań. Mile widziane osoby które mają doświadczenie na podobnym stanowisku.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 788564443