2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Giżycko
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnimy brygadzistę - roboty brukarskie

Wynagrodzenie

25 - 40 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Giżycko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma BALTIC GROUP zatrudni samodzielnego brygadzistę do realizowania prac brukarskich.

Głównym profilem działalności firmy jest  wykonywanie robót ziemnych, drogowych, brukarskich, prac związanych  z zagospodarowaniem terenu, wynajmem sprzętu budowlanego.

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowanie dziennych działek roboczych,

  • Zgłaszanie zapotrzebowanie na materiały i sprzęt do realizacji robót,

  • Terminowa realizacja zaplanowanych zadań,

  • Zapewnienie płynnego postępu robót,

  • Praca w delegacji na terenie całego kraju (obecnie: Giżycko, Kętrzyn, Reszel, Sokółka)

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B

  • wiedzę techniczną - znajomość branży drogowej oraz doświadczenie zawodowe min 2 lat,

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, uczciwość i otwartość na zmiany,

  • mile widziane uprawnienia na sprzęty budowlane,

  • motywacja do długoterminowej współpracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ,

  • Narzędzia służbowe niezbędne do pracy (samochód służbowy dla brygady)

  • Perspektywę rozwoju i długoterminowej współpracy,

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie aplikacji na e-mail adam.smolinski[małpa]baltic-group.pl

Lokalizacja

Giżycko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Giżycko
ID: 910276382