2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Stare Miasto
Dodane 28 kwietnia 2024

Zatrudnimy do pomocy w kuchni. Praca 4 dni w tygodniu, centrum Krakowa

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry,

Bistro Lastriko, mieszczące się przy ul. Gołębiej ( tuż obok Rynku Głównego) zatrudni osobę do pomocy na kuchni. Praca 4 dni w tygodniu ( w weekendy oraz poniedziałek i wtorek albo wtorek i środa)

Nie szukamy kucharzy z wieloletnim doświadczeniem!!

Oczekujemy od kandydatki:

  • punktualności

  • chęci do pracy

  • sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

NIE SZUKAMY KUCHARZY Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM!

Obowiązki:

  • przygotowywanie warzyw , owoców i innych surowców.

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi

  • Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków

  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska.

  • Przestrzeganie norm i standardów HACCP

  • Zmywanie naczyń

Doświadczenie nie jest wymagane, znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 819875998