2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Widzew
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy Doradcę Serwisowego Klienta do Serwisu samochodowego

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Autoryzowany serwis mechaniczny zatrudni Doradcę Serwisowego Klienta  w pełnym wymiarze godzin.

OFERUJEMY:

1. Umowę o współpracy w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie

2.Atrakcyjną pracę w niezmiennym ,stałym zespole

3.Wynagrodzenie złożone podstawy wynagrodzenia i premii uzależnionej od wyników.

4.Zatrudnienie  w naszym serwisie podniesie Twoje doświadczenie z dziedziny najnowszej motoryzacji .

5.Proponujemy profesjonalne szkolenia techniczne i sprzedażowe pozwalające zwiększyć   Twoje kompetencje.

6. Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon)

7.Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

OPIS STANOWISKA :

1.Aktywna obsługa Klientów w serwisie zgodnie z nałożonymi standardami firmy i marki

2. Budowanie długofalowych relacji z klientami.

3. Przygotowywanie kosztorysów napraw

3.Monitorowanie przebiegu napraw i ustalanie z Klientami ich zakresu. Nadzór nad procesem naprawy

4. Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

5. Współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

WYMAGANIA

1.Doświadczenie w pracy z Klientami

2.Podstawowa znajomość technik sprzedażowych i  technologii napraw pojazdów i budowy samochodów

3.Zainteresowanie branżą motoryzacyjną

5.Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z klientami

6. Efektywne zarządzanie własnym czasem pracy i umiejętność pracy w zespole

7. Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność

6. Wysoka kultura osobista

7.Prawo jazdy kat. B

8.Obsługa pakietu MS Office

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 815246578