2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Strzelno
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnimy Doradcę Techniczno-Handlowego praca w Strzelnie pełen etat

Lokalizacja

Strzelno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma FATPOL TOOLS jest jednym z największych i najbardziej wyspecjalizowanych producentów w Polsce oprzyrządowania technologicznego do obrabiarek numerycznych CNC i automatów jedno- i wielowrzecionowych. Od wielu lat znajdujemy się w czołówce tego typu producentów również w Europie.

Poszukujemy kandydata na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY z językiem niemieckim, praca na miejscu w siedzibie firmy w Strzelnie, woj. kujawsko-pomorskie.

Twój zakres obowiązków:

- Budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych,

- Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych narzędzi,

- Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

- Przygotowywanie ofert handlowych, nadzór nad realizacją zamówień,

- Dokonywanie bieżących analiz, raportowanie wyników pracy, monitorowanie informacji o rynku;

- Utrwalanie dobrego wizerunku firmy oraz promocja marki Fatpol Tools,

- Uczestnictwo w targach branżowych, prezentacjach, szkoleniach,

- Ścisła współpraca z biurem obsługi klienta i działem technologii,

- Praca w siedzibie firmy i w terenie.

Nasze oczekiwania:

-Wykształcenie wyższe lub średnie – mile widziane kierunki: obróbka skrawaniem, budowa maszyn, mechanika,

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Znajomość procesów produkcyjnych,

- Dobra znajomość branży przemysłu metalowego,

- Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,

- Biegła znajomość języka niemieckiego,

- Dobra organizacja pracy i samodyscyplina,

- Gotowość do odbywania podróży służbowych,

- Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na rynku krajowym i zagranicznym,

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa+ system prowizyjny),

- Narzędzia pracy: komputer, telefon,

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji zawodowych,

- Profesjonalne wsparcie zespołu doradczego i biura obsługi klienta.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez FATPOL TOOLS Sp. z o.o. ul. Powstania Wielkopolskiego 1, 88-320 Strzelno dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich sprostowania i usunięcia.”

Lokalizacja

Strzelno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Strzelno
ID: 857392682