2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Bieżanów-Prokocim
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnimy doświadczoną księgową/księgowego

Wynagrodzenie

6 100 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków

·         przygotowywanie dokumentów do ujęcia w księgach rachunkowych,

·         weryfikacja dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym oraz zgodności z procedurami wewnętrznymi

·         dekretacja i ewidencja księgowa dokumentów w systemie finansowo-księgowym Enova

·         ewidencja faktur oraz innych dokumentów na potrzeby rozliczeń podatkowych i rachunkowych

·         uzgadnianie zapisów księgowych

·         zapewnienie poprawności księgowanych transakcji oraz rozliczeń podatkowych

·         księgowanie wyciągów bankowych oraz bieżące rozliczanie rozrachunków

·         prowadzenie rozrachunków dostawców i odbiorców

·         potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  •      samodzielne prowadzenie korespondencji z kontrahentami

·         pomoc w sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń podatkowych

  • prace te wykonywane będą pod nadzorem Głównego Księgowego

    w 3osobowym zespole

  • Obiady pracownicze

Nasze wymagania

·         sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

·         zdolności organizacyjne, interpersonalne i umiejętność efektywnego komunikowania się,

·         wysoki poziom kultury osobistej

·         umiejętność analitycznego myślenia, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

w wykonywane obowiązki

·         umiejętność pracy samodzielnej oraz współpracy w zespole

  • wiedza z zakresu księgowości i podatków

  • umiejętność komunikacji i łatwość nawiązywania kontaktów

  • odpowiedzialność i umiejętność dotrzymywania ustalonych terminów

  • inicjatywa i zaangażowanie

  • dyspozycyjność w ramach pełnego etatu

  • mile widziane doświadczenie w pracy/stażu w biurze rachunkowych, lub osoby które ukończyły technikum ekonomiczne i są po studiach rachunkowości/lub w trakcie studiów z rachunkowości.

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz kwalifikacji.

  • Prosimy o przesłanie  CV wraz z opisem  przebiegu dotychczasowej pracy, znajomość programów, rodzaj prowadzonej dokumentacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami

  • W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 855655910