2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Katowice
  7. Spedycja - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy Dyspozytora/Spedytora z doświadczeniem AMAZON!

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Firma TNC Express z siedziba w Katowicach zatrudni Dyspozytora/Spedytora z doświadczeniem prowadzenia ciężarówek pod AMAZONEM!

 W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

 SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Obowiązkowe doświadczenie z praca z Amazon oraz z aplikacja Amazon Relay.

Co Ci oferujemy:

• Samodzielne stanowisko wraz ze wsparciem

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (5000 zł brutto do 7000 zł brutto, system premiowy po czasie próbnym)

• Pracę w małym, przyjaznym, ambitnym zespole - co oznacza sympatyczną atmosferę, sprawną komunikację i realny wpływ na rozwój firmy

  • BONUS! - po 6 m-cach pracy premia 4000 zł

Jakie zadania na Ciebie czekają?

• Planowanie, organizowanie i realizacja przewozów, ustalanie warunków transportu dla naszej floty. Posiadamy ciągniki siodłowe + naczepy.

• Nawiązywanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących relacji handlowych

• Kontrola nad obowiązującą dokumentacją i raportowanie pozwalające na łatwą współpracę w zespole

• Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz przyjazną atmosferę wewnątrz zespołu

Co jest dla nas ważne:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku z obsługą Amazon - samochody ciężarowe (warunek konieczny)

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Komunikatywność, operatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• Dobra organizacja pracy własnej

• Umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji

  • Praca w trybie stacjonarnym w biurze w Katowicach lub home office

 Prosimy o wysłanie CV przez platformę OLX.

Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 15:00.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 904595879