2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Płock
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy Elektromonterów

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnimy Elektromonterów .

Rejony:  Lubelskie (Lublin) i Mazowieckie (Płock)

Zakres obowiązków

  • Prace elektroinstalacyjne w obiektach przemysłowych (kablowanie, montaż tras kablowych, montaż stojaków i aparatury kontrolno pomiarowej)

  • Podłączanie maszyn

  • Montaż szaf sterowniczych oraz rozdzielni elektrycznych

  • Dyspozycyjność do wyjazdów w delegacje służbowe krajowe i zagraniczne

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Podstawowa Umiejętność czytania schematów elektrycznych/list kablowych

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub wyższe mile widziane (w przypadku braku kierujemy na odpowiednie szkolenie)

  • Samodzielność i sprawność w działaniu

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B, zlecenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Pracę w godzinach nadliczbowych płatna zgodnie z Kodeksem Pracy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 911239145