2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Legnica
Dodane 30 kwietnia 2024

zatrudnimy elektryka

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferujemy: ·

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy, ·
  • możliwość przyuczenia do pracy,·
  • finansowanie kursów i szkoleń, ·
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, ·
  • możliwość wieloletniego zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

Oczekujemy: ·

  • wykształcenia kierunkowego, ·
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, ·
  • uprawnień SEP do 1 kV · umiejętności czytania dokumentacji technicznej, ·
  • sprawności organizacyjnej, ·
  • współpracy wewnątrzfirmowej.

Obowiązki zatrudnionej osoby: ·

  • montaż, instalacja, konserwacja i naprawy instalacji elektrycznych, ·
  • przeglądy, konserwacja i naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, ·
  • ocena stanu technicznego układów i instalacji elektrycznych.

Oferty można przesyłać mailowo lub na adres: Cynk-Mal S.A. Legnica, ul. Pątnowska 48 Uwaga, odpowiadamy tylko na wybrane oferty! Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacji przez CYNK-MAL S.A. z siedzibą w Legnicy, przy ul. Pątnowskiej 48. Wiem, że w dowolnym momencie mogę wycofać zgodę, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Oświadczam, ze zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną odnośnie ochrony danych osobowych w procesie rekrutacji. W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji również w przyszłych procesach rekrutacji.

Pełna informacja odnośnie przetwarzania danych osobowych w celu rekrutacji znajduje się na stronie: www.cynkmal.pl/kontakt/klauzule

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 643458506