2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Aleksandrów Kujawski
Dodane 03 kwietnia 2024

Zatrudnimy fachowców do ocieplania budynków w Aleksandrowie Kujawskim!

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zakład Remontowo-Budowlany "IWBUD" Wiesław Bawolski zatrudni:

Stanowisko: Fachowcy do ocieplania budynków

Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Wymagania: Min. rok doświadczenia w zawodzie; wiek 18-50 lat

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie termoizolacji budynków.

  • Praca zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oferujemy:

  • Pracę na początek na umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie w przedziale od 4300 do 7000 brutto, uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 69*****19

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski
ID: 753235095