2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Kujawsko-pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Ciechocinek
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnimy Fizjoterapeutę

Lokalizacja

Ciechocinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii, balneologii i kinezyterapii

  • przeprowadzanie badania fizjoterapeutycznego,

  • diagnostyka funkcjonalna pacjentów

  • organizowanie i prowadzenie zajęć grupowych

Wymagania:

  • posiadanie prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty

  • mile widziane kursy specjalistyczne (terapia manualna, PNF)

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z pacjentem (z osobami starszymi)

  • dyspozycyjność

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

Warunki pracy:

  • umowa o pracę na czas określony

  • wynagrodzenie zasadnicze zgodnie z posiadanym wykształceniem (ustawa o zawodzie fizjoterapeuty)

  • dodatkowe wynagrodzenia w postaci premii

  • oferujemy stabilne warunki zatrudnienia wraz z wszelkimi niezbędnymi do pracy narzędziami

  • pracownicy Kliniki mają 50 % rabatu do Zespołu Wellness i Spa, siłowni i innych usług rehabilitacyjno – rekreacyjnych

  • oferujemy bezpłatną podstawową opiekę zdrowotną i rabaty do 50 % na wizyty specjalistyczne (kardiolog, ortopeda, neurolog, laryngolog, okulista itd.)

  • dodatkowe rabaty na wyżej wymienione usługi również dla rodziny pracownika

  • rabaty na badania laboratoryjne i diagnostykę specjalistyczną (EKG, USG)

  • możliwość skorzystania z posiłku w Klinice w specjalnej cenie ( posiłki w formie bufetu szwedzkiego) – obiad 15 zł, śniadanie/kolacja – 12 zł

  • dofinansowanie szkoleń

  • fundusz socjalny – dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, premie świąteczne

  • zapewniamy odzież roboczą

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)

Lokalizacja

Ciechocinek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciechocinek
ID: 912389806