2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Kujawsko-pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Gniewkowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnimy fizjoterapeutę - Gniewkowo

Lokalizacja

Gniewkowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Pracownia Wspierania Rozwoju AIM Sp. z o.o. zatrudni fizjoterapeutę do pracy w środowisku w Gniewkowie i okolicach.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie indywidualnej terapii z pacjentem w środowisku domowym w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych,

  • prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w zawodzie,

  • min. 6 miesięczne doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,

  • prawo jazdy - aktywne,

  • mile widziane przeszkolenie w ramach treningu umiejętności społecznych,

  • nadany numer KIF oraz aktualna polisa OC.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX

Lokalizacja

Gniewkowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Gniewkowo
ID: 911953309