2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Zachodniopomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Szczecin
  7. Rehabilitacja i masaż - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy Fizjoterapeutę/tkę na terenie Niemiec, praca na pełen etat

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis oferty pracy:

Poszukujemy

Fizjoterapeuty/-tki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Firma: Nova Vitale - praktyka fizjoterapeutyczna w Ueckermünde/Niemcy,

Zakres obowiązków:

- rehabilitacja pourazowa

- masaże fizjoterapeutyczne

- drenaż limfatyczny

- gimnastyka lecznicza

- terapia manualna

- fizykoterapia

Wymagania

- dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii,

- mile widziane doświadczenie w zakresie fizjoterapii (praktyki, staże, zatrudnienie),

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- życzliwe podejście do pacjenta, cierpliwość, empatia,

- umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków pracy,

- prawo jazdy kat. B

- zaletą będą kursy z drenażu limfatycznego i terapii manualnej.

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia: umowę o pracę na czas nieokreślony, pełen etat, ze wszystkimi świadczeniami,

- pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do nostryfikacji,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- pracę w sympatycznym i profesjonalnym zespole,

- możliwość pracy w praxis lub na wizytach domowych.

- darmowy nocleg - pierwsze dwa tygodnie pracy,

- pomoc w znalezieniu mieszkania,

CV prosimy o wysyłanie najlepiej w języku niemieckim na adres e-mail: physiotherapie.novavitale(at)gmail.com

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912981345