2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jarocin
Dodane 12 kwietnia 2024

Zatrudnimy handlowca - sprzedaż pojazdów

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do aplikowania CV.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec

Zadania:

  • Rozmowy z Klientami w celu rozpoznania ich problemów, a także sprzedaż właściwych usług i akcesoriów.

  • Sporządzanie indywidualnych ofert.

  • Aktualizowanie bazy naszych pojazdów na portalach WWW.

  • Weryfikacja i aktualizacja informacji o samochodach naszych klientów.

  • Dbanie o jakość obsługi Klientów i zapewnienie im rzetelnej informacji.

  • Regularne raportowanie działań.

  • Współpraca z innymi działaniami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości usług dla Klienta.

Wymagania:

  • Wiek do 35 lat

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Wysoka kultura osobista, silna motywacja i determinacja w osiąganiu założonych celów

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Systematyczność i samodzielność w działaniu

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Język obcy w stopniu komunikatywnym byłby dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności

Miejsce pracy: Jarocin

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z późn. zm.”

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 895486976