2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Małopolskie
  6. Hostessa, host - Nowy Sącz
Dodane 07 maja 2024

Zatrudnimy Hostessę / Hosta

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko do obsługi naszych klientów. Jeśli masz zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz pasję do obsługi klienta, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Pierwszy kontakt z klientem i zapewnienie mu przyjemnego doświadczenia

  • Udzielanie informacji na temat oferty firmy

  • Koordynacja z zespołem administracji i magazynu

  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z obsługą klienta

Mile widziane:

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Zorganizowany sposób pracy oraz umiejętność pracy pod presją

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazne środowisko pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą pozycją, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą informacyjna o zgodzie na przetwarzanie danych.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 916642384