2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Starosielce
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnimy Hydraulika

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki

  • Montaż, naprawa i konserwacja instalacji hydraulicznych

  • Diagnozowanie usterek w instalacjach hydraulicznych i ich usuwanie

  • Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych c.o. i c.w.u.

  • Montaż i serwis instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych

  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym i specyfikacją techniczną

  • Współpraca z innymi specjalistami budowlanymi i instalacyjnymi

  • Dbanie o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako hydraulik

  • Znajomości przepisów, norm i standardów obowiązujących w branży hydraulicznej

  • Umiejętności diagnozowania i naprawy usterek hydraulicznych

  • Zdolności czytania i interpretacji technicznych rysunków i dokumentacji

  • Umiejętności pracy z różnymi narzędziami i urządzeniami hydraulicznymi

  • Dbałości o szczegóły i precyzji w wykonywaniu zadań

  • Komunikatywności w kontaktach z klientami i zespołem

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 912212488