2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Grajewo
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracownika ze średnim wykształceniem informatycznym.

Lokalizacja

Grajewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• prowadzenie sklepu internetowego,uzupełnianie produktów na stronie sklepu

i wysyłka drobnego towaru.

• rozrys i projektowanie szafek na programie CAD,

• grafika ulotek reklamowych.

ZAPEWNIAMY:

• szkolenie wdrożeniowe, możliwość rozwoju w strukturach firmy,

• przyjazną atmosferę i bieżące wsparcie,

zniżki pracownicze na firmowe produkty i usługi,

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie grupowe,

• praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

Telefon kontaktowy 51*******65.

Lokalizacja

Grajewo,

Podlaskie

Podlaskie, Grajewo
ID: 873757064