2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wieluń
Centrum Elektryczne ANIA Boguccy
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnimy Inspektora/ Specjalistę ds. BHP

Lokalizacja

Wieluń

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Ania Holding tworzą trzy podmioty: Centrum Elektryczne, Firma Produkcyjno-Handlowa JB oraz Elektromarket. Kluczowe cechy naszych spółek to: bogata oferta produktowa, fachowa obsługa, wykwalifikowana kadra, nowoczesny park maszynowy i rozbudowana sieć partnerów biznesowych. Główna siedziba Holdingu mieści się w Wieluniu, ale baza naszych klientów i partnerów obejmuje cały świat.

Zakres działalności holdingu obejmuje m.in. dystrybucję artykułów elektrotechnicznych, produkcję wiązek kablowych, szaf sterowniczych i rozdzielni, w tym realizację krótkoseryjnych projektów.

#AniaHoldingCrew Czekamy na Ciebie, złóż swoje CV!

INSPEKTOR/ SPECJALISTA/-KA DS. BHP

Tryb pracy: stacjonarny/hybrydowy

Twój zakres obowiązków:

1.       określanie wymagań, niezbędnych do spełnienia przepisów prawnych i norm BHP oraz nadzór nad ich przestrzeganiem

2.       prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi

3.       monitorowanie warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad w obszarze BHP

4.       przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP

5.       bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych

6.       zarządzanie BHP pracy w procesie produkcyjno - handlowym

7.       podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP

8.       organizowanie i przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie BHP w tym przeprowadzanie szkoleń wstępnych

9.       nadzorowanie  i zlecanie badań okresowych pracowników (wszelkich szczebli)

10.  przeprowadzanie postępowania powypadkowego oraz nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP

11.  tworzenie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji z zakresu BHP

12.  przeprowadzanie analiz i udział w ocenie ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja

13.  sporządzanie i przedstawianie pracodawcy, co najmniej raz w roku, okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy

14.  opiniowanie i tworzenie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy,

15.  udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków,

16.  prowadzenie rejestrów, kompletowanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy

17.  inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, a także problematyki przeciwpożarowej, przygotowanie i udział w próbnej ewakuacji zakładu.

**mile widziane uprawnienia instruktora ppoż

Nasze wymagania:

1.       Wykształcenie wyższe na kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w tymże zakresie [wykształcenia odpowiadającego Rozporządzeniu Rady Ministrów z 2.9.1997 r. w sprawie służby bhp (Dz.U. Nr 109, poz. 704; zm. Dz.U. z 2004 r. Nr 246, poz 2468)]

2.       Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu BHP, przeciwpożarowych

3.       Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków

4.       Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

5.       Samodzielność w realizacji zadań, odpowiedzialności i dobra organizacja pracy

6.       Wysoka komunikatywność i kultura osobista.

To oferujemy:

1.       Umowę o pracę // B2B // [na zastępstwo]

2.       pracę w nowoczesnej stale rozwijającej się firmie rodzinnej

3.       ubezpieczenie medyczne

4.       możliwość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych

5.       spotkania, wyjazdy i pikniki integracyjne

6.       ZFŚS (paczki mikołajkowe dla dzieci, świąteczne świadczenia pieniężne)

7.       możliwość korzystania z ubezpieczenia na życie na dogodnych warunkach

8.       bezpłatny parking dla pracowników

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 911976059