2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podkarpackie
  5. Inżynieria - Przemyśl
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy Inżyniera Budowy - branża gazownicza / budowlana

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

## GAZONAFT Sp. z o. o. w Przemyślu poszukuje Inżyniera Budowy!

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dynamicznie rosnącej firmie!

GAZONAFT Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma działająca w branży sanitarnej - budowlanej. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy każdego dnia realizują ambitne projekty. Obecnie poszukujemy Inżyniera Budowy, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad realizacją projektów budowlanych.

Opis stanowiska:

- Nadzór nad realizacją projektów budowlanych

- Współpraca z podwykonawcami i dostawcami

- Kontrola jakości wykonywanych prac

- Przygotowywanie raportów i dokumentacji

- Utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (budownictwo, sanitarne - pokrewne)

- Znajomość przepisów prawa budowlanego

- Umiejętność zarządzania projektami

- Prawo jazdy kat. B

- Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 5500 do 8000 zł miesięcznie (w zależności od doświadczenia)

- Praca stała

- Umowa o pracę

- Możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 914308117