2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik kadrowo-płacowy / asystent księgowy Kraków

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Zatrudnimy do firmy zajmującej się branżą gastronomiczną w samym centrum Krakowa.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę

  • Benefity pracownicze

  • Godziny pracy do ustalenia

  • Zapewniamy szkolenie wprowadzające na stanowisko pracy

Zakres obowiązków :

  • Prowadzenie spraw kadrowych (zatrudnianie pracowników, przygotowywanie dokumentacji kadrowych, zakładanie i prowadzenie akt osobowych,)

  • Rozliczanie czasu pracy , prowadzenie ewidencji czasu pracy, sporządzanie harmonogramów czasu pracy

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, zleceniobiorców,

  • obsługa współpracowników na B2B

  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników z Zusu,

  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS, US,

  • Prowadzenie rozrachunków firmowych

  • Księgowanie faktur kosztowych i przychodowych Spółki

  • Wstępne ustalanie wyniku finansowego

  • Prowadzenie stanów magazynowych

Prosimy o wysłanie CV oraz o kontakt poprzez portal OLX.

Administratorem Twoich danych osobowych jest JW HORECA SP Z.O.O z siedzibą w Nowy Sącz Kościuszki 20. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Będziemy również je przetwarzać w celu prowadzonych rekrutacji w przyszłości, jeśli wyrazisz na to zgodę. Przysługuje Ci prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody.

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez JW HORECA SP Z.O.O

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 910602699