2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Żyrardów
Dodane 04 kwietnia 2024

Zatrudnimy Kelnerki i Kelnerów z doświadczeniem, oraz do przyuczenia.

Wynagrodzenie

27,50 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy Kelnerki i Kelnerów z doświadczeniem, oraz do przyuczenia,

do restauracji w Żyrardowie.

Szukamy osób pozytywnych, energicznych, uśmiechniętych, rozumiejących potrzeby gości, które poważnie potraktują tworzenie atmosfery miejsca w którym pracują.

Zakres obowiązków:

- obsługa baru i sali

- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

- dbanie o stany magazynowe produktów takich jak napoje i alkohole itp.

-przyjmowanie zamówień na wynos i z dostawą.

Książeczka Sanepid oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Gwarantujemy zatrudnienie na pół i cały etat. Na umowę zlecenie. Przy elastycznym grafiku pracy.

Jeśli uważasz, że praca jako kelner/kelnerka jest dla Ciebie – nie zwlekaj, aplikuj !!!

CV ze zdjęciem prześlij na podany adres e-mail lub przynieś osobiście do naszej restauracji w Żyrardowie ul. Nowy Świat 8/3.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 869262268