2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Gorzów Wielkopolski
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnimy kierowcę. Kategoria B. Komfortowa praca. Citroen Berlingo.

Wynagrodzenie

3 180 - 3 184 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyZapraszamy seniorów

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe TEMA Sp. z o. o. poprzez rozwiniętą logistykę i sześć oddziałów prowadzi dystrybucję nowych części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, sprzedażą opon i wyposażenia warsztatowego. Firma z ponad 20 letnią tradycją.

Kierowca

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

• Dostarczanie towaru do Klientów.

• Rozliczanie tras.

Od kandydatów oczekujemy:

• Punktualności i sumiennie wykonywanych obowiązków.

• Prawa jazdy minimum 20 lat.

• Prawa do świadczeń emerytalnych.

Oferujemy:

• Wdrożenie pod okiem doświadczonych kolegów.

• Pracę w stabilnej i nowocześnie zorganizowanej firmie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 907763583