2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Kościan
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy kierowcę-magazynier EURO PROFIL Kościan

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma EURO PROFIL zajmująca się sprzedażą pokryć dachowych i materiałów budowlanych zatrudni osobę na stanowisko kierowca-magazynier.

Miejsce pracy: Kościan - Pelikan

Główne zadania:

• Dowóz towaru do klienta

• Przyjmowanie dostaw i ich składowanie

• Załadunek oraz rozładunek towaru

• Kompletowanie zamówień, przygotowywanie towaru do wysyłki

• Sprawdzanie przyjmowanego towaru pod względem ilościowym i jakościowym

• Dbanie o porządek w magazynie i placu magazynowym

Wymagania:

• Prawo jazdy kat. B

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Umiejętność pracy w zespole

• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz żurawia HDS

Oferta:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Praca w systemie jednozmianowym

• Dodatkowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

• Przyjazna i wspierająca atmosfera w pracy

Chętnie zatrudnimy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez F.H.U.P. EURO-PROFIL 2 z siedzibą w Pelikanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 912423566