2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Łobez
Marcin
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy kierowców kat.C oraz CE wysokie zarobki.

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łobez

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Euro Finannce Sp z o.o jest polską firmą logistyczną posiadającą kilkanaście oddziałów w całym kraju. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy kierowców z kat. C oraz CE do dystrybucji Dino oddział w Łobzie .

Kontakt tylko telefonicznie od 08,00 do 15,00 tel 88*****08

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

  • prawo jazdy kat C oraz C+E

  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność i odpowiedzialność

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych solo oraz zestawów

  • Dostarczanie towaru do marketów DINO znajdujących się w promieniu 180km od bazy zgodnie ze zleceniami,

  • Rozładunek przewożonego towaru wózkiem elektrycznym

  • Dbałość o powierzone mienie

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i posiadanych kwalifikacji od 5500 na ręke netto - płatne terminowo i w całości na konto

  • Każdorazowo codzienne powroty do domu - start i koniec pracy w Łobzie

  • możliwość przyuczenia do zawodu dla kierowców bez doświadczenia

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

  • możliwość skorzystania z oferty ubezpieczeniowej firmowego brokera w zakresie ubezpieczenia OC, AC samochodu, nieruchomości, turystyczne, NNW, itp.

Lokalizacja

Łobez,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Łobez
ID: 879677658