2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Piotrków Trybunalski
Dodane 23 kwietnia 2024

ZATRUDNIMY Kierownika Budowy ds. instalacji sanitarnych

Wynagrodzenie

7 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy kierownika budowy/robót wodociągowo-kanalizacyjnych, instalacyjnych.

Miejsce pracy byłe województwo piotrkowskie.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót i dostaw,

  • weryfikacja prac podwykonawców,

  • weryfikacja dokumentacji projektowych,

  • organizacja i koordynacja prac na terenie budowy,

  • opracowywanie wycen prac dla inwestora,

  • kontrolę przebiegu prac zgodnie z założeniami harmonogramu oraz dokumentacją techniczną,

  • dbanie o właściwy przebieg procesu budowlanego,

  • ptowadzenie dokumentacji budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • umrawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej, wpis do OIIB,

  • doświadczenie w branży instalacyjnej,

  • obsługa komputera i programów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność,

  • znajomość obowiązującego prawa.

  • prawo jazdy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • współpraca na podstawie umowy o pracę lub samozatrudnienia,

  • praca w zgranym zespole,

  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód),

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 646076607