2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kartuzy
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnimy kierownika stacji paliw OKTAN

Lokalizacja

Kartuzy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Oktan Brzeski, Grzenkowicz sp. z o.o. w związku z rozwojem i poszerzaniem sieci dystrybucji zatrudni osobę na stanowisko: KIEROWNIK STACJI PALIW

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie stacji paliw zgodnie ze standardami,

  • Nadzór nad realizacją wyznaczonych celów sprzedażowych w zakresie sprzedaży paliw, usług oraz towarów sklepowych i oferty gastronomicznej

  • Codzienne zarządzanie pracownikami stacji paliw zatrudnionymi we własnym imieniu,

  • Wdrażanie efektywnych rozwiązań w zakresie standardów i promocji;

  • Bieżąca dbałość o powierzone mienie na stacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu placówką handlową/usługową, najchętniej w gastronomii lub w handlu

  • Umiejętność zarządzania ludźmi: wyznaczania celów, motywowania i budowania zaangażowania

  • Pozytywne nastawienie, pracowitość i zaangażowanie

  • Uczciwość i odpowiedzialność

Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o złożenie CV poprzez OLX bądź adres mailowy kariera(at)oktan.com.pl

Lokalizacja

Kartuzy,

Pomorskie

Pomorskie, Kartuzy
ID: 910482176