2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Łódzkie
  6. Zarządzanie sklepem - Łódź
  7. Zarządzanie sklepem - Bałuty
Dodane Dzisiaj o 07:44

Zatrudnimy Kierownika w Cukierni, Kawiarni w Łodzi Teofilów

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko kierownika w Cukierni, Kawiarni na terenie Łodzi. Lokalizacja cukierni: Łódź Teofilów

Wymagania:

mile widziane doświadczenie w zarządzaniu punktem sprzedaży,

umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu,

aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia,

dyspozycyjność do pracy w systemie pracy równoważnym 2dni po 12h, 2 dni wolne umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych

Zakres obowiązków:

tworzenie zamówień magazynowych,

układanie grafików dla pracowników,

zarządzanie podległym personelem kontrola przestrzegania założonych standardów, prowadzenie koniecznych szkoleń zespołu,

analiza wyników sprzedaży,

prowadzenie niezbędnej w cukierni dokumentacji

Zapewniamy:

szkolenia stanowiskowe wstępne i okresowe,

możliwość rozwoju,

przyjazną atmosferę w pracy,

odzież firmową,

rabaty pracownicze

W CV proszę zawrzeć informację o klauzuli.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 901011101