2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podkarpackie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Przebendów
Dodane 14 kwietnia 2024

Zatrudnimy konstruktora

Lokalizacja

Przebendów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ELDRUT z Wadowic Górnych jest czołową firmą projektującą i produkującą spersonalizowane systemy ekspozycyjne POS (stojaki, regały ekspozycyjne, standy, displaye, ekspozytory i automaty sprzedażowe). Firma istnieje od 1999 roku i zatrudnia ponad 250 pracowników.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Wadowice Górne/k. Mielca (praca stacjonarna)

Oczekiwania:

  • Znajomość materiałów i rozwiązań stosowanych w przemyśle metalowym;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (1-3 lata);

  • Preferowany program CAD - Inventor;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Zadania:

  • Samodzielne projektowanie części i złożeń konstrukcji metalowych;

  • Tworzenie dokumentacji technicznej do produkcji i montażu;

  • Proponowanie nowych rozwiązań, optymalizacja i prace koncepcyjna.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez witrynę OLX lub w siedzibie firmy w Przebendowie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Przesyłając do Eldrut Sp. z o.o. Sp. k. CV lub list motywacyjny obejmujący dane osobowe w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp), wyrażam w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie przez Eldrut Sp. z o.o. Sp. k.W szczególności mogą to być dane takie jak informacje dotyczące płci, numeru telefonu, adresu email, fotografii, adresu IP stacji roboczej. Dane te są przetwarzane przez Eldrut Sp. z o.o. Sp. k. na potrzeby realizacji procesu rekrutacyjnego w Eldrut Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Przebendowie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO)

Oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest z mojej strony dobrowolne, zostałem poinformowany o prawie odmowy jej udzielenia oraz prawie jej wycofania, a wszelkie zapisy w niej zawarte są dla mnie jasne i w pełni zrozumiałe. Jestem świadomy(a) tożsamości administratora moich danych osobowych oraz zamierzonych celów przetwarzania tych danych.

Lokalizacja

Przebendów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przebendów
ID: 872571414