2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Borek Szlachecki
Dodane 07 maja 2024

zatrudnimy kosztorysanta

Wynagrodzenie

7 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Borek Szlachecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KOSZTORYSANT ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: Borek Szlachecki

Region: Małopolska

Opis stanowiska:

·         kompleksowa obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami

·         Kosztorysowanie rozdzielnic elektrycznych

  • Opracowywanie schematów elektrycznych

  • Wykonywanie zestawień materiałowych oraz specyfikacji technicznych

  • Wsparcie techniczne sprzedaży

wymagania:

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta/sprzedaży

  • znajomość branży energetycznej

  • umiejętność czytania ideowych schematów elektrycznych

  • znajomość parametrów i symboliki obecnie stosowanej aparatury elektrycznej

  • doświadczenie w zakresie prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych

  • doświadczenie w zakresie kosztorysowania rozdzielnic elektrycznych

  • znajomość programów komputerowych (AutoCad, Excel)

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w przyjaznym środowisku profesjonalistów

  • potrzebne narzędzia pracy (telefon, komputer)

Lokalizacja

Borek Szlachecki,

Małopolskie

Małopolskie, Borek Szlachecki
ID: 874418667