2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Zabrze
Dodane 10 kwietnia 2024

Zatrudnimy księgową

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Biuro rachunkowe w Zabrzu zatrudni księgową

Zakres obowiązków :

Księgowanie dokumentacji finansowo - księgowej

Rozliczanie płatności oraz wyciągów bankowych,

sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT,

Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, zarówno miesięcznych, jak i rocznych,

Monitorowanie oraz kontrola procesów księgowo-podatkowych,

Uzgadnianie sald, analiza rozrachunków, wyjaśnianie rozbieżności zarówno w zakresie należności jak i zobowiązań,

Ścisła współpraca z Głównym Księgowym oraz całym Zespołem

Wymagania :

Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

Znajomość programów finansowo-księgowych (Enova365)

Wykształcenie kierunkowe (ekonomiczne, finansowe)

Znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego (VAT, CIT),

Znajomość pakietu MS Office,

Dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,

Rzetelność, skrupulatność i terminowość,

Umiejętność pracy zespołowej

Komunikatywność

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 910803765