2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Olsztyn
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnimy Księgową/Księgowego

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Budowlana WPB ROMBUD Sp. z o.o. w Olsztynie zatrudni od zaraz Księgową/Księgowego

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym i merytorycznym

  • ewidencjonowanie dokumentów księgowych w programie Enova

  • rozliczanie zaliczek, kompensat

  • przelewy krajowe

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, banki, audytorzy, kontrahenci)

  • weryfikacja i kontrola poprawności zapisów na kontach

  • pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych

  • praca pod kierownictwem Głównej Księgowej

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne

  • chęć zdobywania wiedzy

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana znajomość programu Enova

  • terminowość i odpowiedzialność

  • rzetelność i dokładność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w godzinach 7.00-15.00

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • wprowadzenie i wsparcie merytoryczne

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

    Zachęcamy do aplikowania poprzez przesyłanie zgłoszeń oraz bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48**********06 (w godz. 7.00 – 15.00).

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 691795380