2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Gorzów Wielkopolski
Dodane 12 kwietnia 2024

zatrudnimy księgową/ księgowego

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferta pracy na stanowisku księgowa/ księgowy

Główne zadania:

  • Prowadzenie kasy głównej

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

  • Bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • Bieżąca analiza kont księgowych

  • Wystawianie faktur sprzedaży

 Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu ekonomicznym

  • Znajomość ustawy o rachunkowości

  • Znajomość przepisów podatkowych (PiT, CiT, ZUS)

  • Umiejętność dekretowania dokumentów księgowych

  • Znajomość programu Exel, Word

  • Mile widziana znajomość programu Optima

  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy

Miejsce wykonywania pracy – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta, ul. Sikorskiego 107 w Gorzowie Wielkopolskim.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać formą elektroniczną na adres e-mailowy podany niżej z dopiskiem w temacie: CV – księgowy do dnia 28 kwietnia 2024 r.

Osoba upoważniona do kontaktu – Elżbieta Pisanko tel. 95 727 70 62

Do dokumentów należy załączyć poniższe klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż wymagane w ogłoszeniu o naborze, w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, w tym także na przetwarzanie mojego wizerunku do celów rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z rekrutacjami organizowanymi w przyszłości – w okresie najbliższych 3 miesięcy.

Klauzula informacyjna dla kandydatów biorących udział w procesie rekrutacji jest dostępna na stronie BIP Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 910825111