2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Zabrze
Dodane 13 kwietnia 2024

Zatrudnimy Księgową/Księgowego

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klosowski Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko:

Księgowa/Księgowy - lokalizacja Zabrze

Obowiązki:

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży.

  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu.

  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.

  • Bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów.

  • Przygotowywanie przelewów.

  • Księgowanie wyciągów bankowych.

  • Uzgadnianie stanów magazynowych.

  • Rozliczanie inwentaryzacji.

  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych.

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT.

  • Przygotowywanie deklaracji i sprawozdań dla instytucji zewnętrznych np. GUS.

  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

  • Ścisła współpraca z Głównym Księgowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii.

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (pełna księgowość).

  • Biegła i praktyczna znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).

  • Dobra znajomość systemu księgowego Comarch Optima.

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia.

    Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

  • Praca od zaraz.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 911571317