2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Jarosław
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnimy Księgowa/y

Wynagrodzenie

6 000 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Księgowa/y

 I.       Termin składania ofert: 31.03.2024

 II.    Liczba miejsc pracy: 1

 III.  Wymagania:

 1.      Wykształcenie: średnie ekonomiczne (finanse, rachunkowość), mile widziane wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość)

2.      Doświadczenie: doświadczenie na stanowisku księgowego ( pełna księgowość)

Kompetencje: znajomość z zakresu:

ü  ubezpieczeń społecznych,

ü  podatku dochodowego od osób fizycznych

ü  podatku VAT

ü  dofinansowań do wynagrodzenia osób niepełnosprawnych

ü  obsługi programu PŁATNIK, programu księgowego SYMFONIA oraz REWIZOR

      3.      Inne: obsługa komputera (WORD, EXCEL), otwartość, samodzielność, kreatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

IV.  Obowiązki:

§  Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawnej

§  prowadzenie ksiąg rachunkowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej   w jednostce polityki rachunkowości;

§  analizowanie faktur i innych dokumentów księgowych;

§  przygotowywanie budżetów działalności i analiz finansowych;

§  księgowanie faktur;

§  kontaktowanie się z klientami i dostawcami w sprawach finansowych;

§  rozliczanie dotacji i dofinansowań zewnętrznych;

§  przygotowywanie przelewów księgowych;

§  przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych;

§  współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości;

§  sporządzanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdań GUS

Miejsce i warunki pracy:

OMNES SP. Z O.O. / SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „ OGRÓD DOKUMENTÓW”

ul. Wilsona 6 A, 37-500 Jarosław

Umowa o pracę  w pełnym wymiarze godzin – 1/1 etat

           VII. Wymagane dokumenty :

1.      Aktualne CV;

2.      List motywacyjny;

3.      Kserokopie dokumentów poświadczających kwalifikacje;

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szczegółowych informacji dotyczących składania oferty udziela specjalista ds. kadr  tel. (16) 621-53-78 wew. 126.

 Oferty należy składać do dnia 31.03.2024. osobiście w dziale kadr Biura Obsługi Placówek, korespondencyjnie na adres: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu ul. Wilsona 6a, 37-500 Jarosław lub drogą mailową.

Klauzula zgody i klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w PSONI Koło w Jarosławiu

Treść klauzuli

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) tzw. RODO – informuję, iż:

·      Administratorem danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Jarosławiu ul. Wilsona 6a, 37-500 Jarosław

·      Dane kontaktowe Inspektora Danych Osobowych: ul. Wilsona 6a, 37- 500 Jarosław, tel. 16 621 53 78.

·      Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody w przyszłych rekrutacjach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) tzw. RODO.

·      Dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgodny na przetwarzanie danych osobowych dla przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat.

·      Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie w przypadku jej wyrażenia oraz w przypadkach określonych w tzw. RODO prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

·      Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

·      podanie danych osobowych jest wymagane od Pani/Pana na podstawie przepisu prawa (Kodeks pracy). Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa ich podanie uniemożliwi przeprowadzenie Pani/Pana rekrutacji. W zakresie niewymaganym przez przepisy prawa podanie danych jest dobrowolne, a odmowa ich podania nie skutkuje brakiem możliwości ubiegania się o pracę.

·      Aktualna treść klauzul informacyjnych dostępna jest w siedzibie i placówkach Administratora oraz na stronie internetowej: www.psoni-jaroslaw.org.pl

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w PSONI Koło w Jarosławiu.

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 905663055