2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Olsztyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy Kucharza/Kucharkę

Wynagrodzenie

19 - 26 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kuźnia Społeczna zatrudni samodzielną Kucharkę lub Kucharza

Opis stanowiska:

·  przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami

·  przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów

·  współpraca z Szefem kuchni oraz zespołem kuchni i Sali

·  utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

·  praca zmianowa

· wykonywanie innych zadań związanych z przygotowywaniem dań, jakie są wymagane przez szefa kuchni lub przełożonych.

Wymagania:

  • najbardziej zależy nam na osobie samodzielnej, dobrze odnajdującej się w zespole i która bez problemu sama zajmie się swoim stanowiskiem i przydzieloną strefą.

  • doświadczenia w pracy w kuchni

  • przygotowanie potraw

  • umiejętności pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie

  • sumienność

Oferujemy:

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (JEST TO STAŁA WSPÓŁPRACA, nie tylko na sezon)

· stabilne i uczciwe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i

doświadczenia

·  szkolenie stanowiskowe

· ubezpieczenie grupowe

· pakiet rabatów pracowniczych

·  przyjazną atmosferę

Mamy coraz więcej projektów, stąd potrzeba poszerzenia kadry.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu w wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 852061837