2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Szczecin
  7. Kucharz - Dąbie
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnimy kucharza .pomoce kuchenne. kelnerów

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami.

  • Zapewnianie jakości i estetyki serwowanych dań.

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

  • Praca w zespole.

  • Przygotowywanie składników do gotowania.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza.

  • Znajomość technik kulinarnych i standardów sanitarnych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność.

  • Aktualne uprawnienia sanitarno-epidemiologiczne

  • Dobra organizacja pracy.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 910258513