2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Małopolskie
  6. Nauczanie języków obcych - Bochnia
Dodane 30 kwietnia 2024

Zatrudnimy lektora języka angielskiego

Wynagrodzenie

1 000 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bochnia

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W My Lingo ciągle się rozwijamy! Przybywa kursantów oraz nasza oferta stale się poszerza dlatego poszukujemy komunikatywnych osób do prowadzenia zajęć stacjonarnych z języka angielskiego w szkole językowej z dziećmi w wieku od 4 lat do 3 klasy szkoły podstawowej oraz w dla klas 4- 6 szkoły podstawowej. Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły w Nowym Wiśniczu w godzinach popołudniowych między 15:00 - 19:00.

Jeśli poniższe zdania pasują do Ciebie:

  • lubisz pracę z dziećmi

  • dobrze znasz język angielski;

  • jesteś osobą pozytywną, chcesz się rozwijać;

  • traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz zobowiązań;

Naszą misją jest poprzez współpracę w grupie budowanie relacji i rozwijanie autentycznej komunikacji po angielsku.

Ta misja jest również bliska Twojemu lektorskiemu sercu?

To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać!

Dlaczego warto z nami pracować?

W pracy kierujemy się wartościami, którymi są

  • szczera komunikacja i budowanie relacji

  • współpraca, a nie rywalizacja

  • szacunek do siebie, innych i powierzonych zadań

  • odpowiedzialność

  • zaufanie do siebie nawzajem.

    Dlaczego jeszcze warto do nas dołączyć?

  • Wszystko, czego potrzebujesz do zajęć znajduje się w naszej szkole oraz w naszych materiałach interaktywnych, posegregowanych tematycznie i zawsze do Twojej dyspozycji (u nas nie będziesz marnować czasu na przeszukiwanie Internetu, aby przygotować świetne zajęcia!)

  • Każdy lektor prowadzi zajęcia w dedykowanej mu sali, w której ma do dyspozycji monitor interaktywny, laptop, robota interaktywnego, Niezbędnik Lektora, oprogramowania oraz inne pomoce dedykowane kursom, które prowadzi

  • Oferujemy uczenie dowolnej ilości godzin/ dni. w blokach godzinowym (max ilość godzin pracy zależy tylko od Ciebie)

  • Zarobki wyznaczasz sobie sam/sama w zależności ile godzin chcesz pracować.

  • Wdrożymy Cię do pracy naszymi metodami;

  • Posiadamy Standardy Prowadzenia Zajęć dzięki, którym będziesz czuć się pewnie i mógł rozwijać swoje umiejętności metodyczne

  • Masz wsparcie naszego metodyka przez cały rok szkolny (konsultacje, porady, szkolenia, feedback rozwojowy);

  • Możesz awansować dzięki ścieżce rozwoju lektora oraz rozmowom refleksyjnym po każdym semestrze

  • Otrzymujesz atrakcyjną stawkę, a wypłaty są zawsze w terminie.

Czytasz to ogłoszenie i myślisz sobie, że My Lingo to idealne miejsce pracy dla Ciebie i zapewne chcesz już wysłać swoje CV. Zanim jednak to zrobisz, przeczytaj o swoich obowiązkach oraz naszych wymaganiach.

 Twój zakres obowiązków to:

  • prowadzenie zajęć według Standardów Zajęć w My Lingo

  • udział w szkoleniach wdrożeniowych (za wszystkie zewnętrzne szkolenia płacimy my).

 Jakie mamy wymagania?

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • stabilność zawodowa (gwarancja dyspozycyjności na cały rok szkolny 2024/25);

  • dobry kontakt z dziećmi;

  • ukierunkowanie na rozwój osobisty;

  • nastawienie na współpracę i komunikację

Wyślij do nas swoje CV. Skontaktuje się z Tobą nasz metodyk i umówi na pierwsze spotkanie (online).

Do zobaczenia,

Anna Chrzan, My Lingo Nowy Wiśnicz

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 912126512