2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Warmińsko-mazurskie
  6. Nauczanie języków obcych - Olsztyn
Ewelina
Dodane 27 kwietnia 2024

Zatrudnimy lektora języka angielskiego Olsztyn, Barczewo

Wynagrodzenie

60 - 110 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

What’s up stale się rozwija i dlatego poszukujemy sympatycznych osób do współpracy, czyli do prowadzenia stacjonarnych zajęć pozalekcyjnych języka angielskiego z dziećmi i młodzieżą w wieku szkoły podstawowej oraz przedszkolnym w Olsztynie i Barczewie.

Jeśli poniższe zdania pasują do Ciebie:

  • lubisz pracę z dziećmi i/lub młodzieżą;

  • dobrze znasz język angielski;

  • jesteś osobą pozytywną i nastawioną na rozwój;

  • traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz zobowiązań;

  • masz serce pedagogiczne lub doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą.

 To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać!

Dlaczego warto z nami pracować?

W pracy kierujemy się pięcioma wartościami, którymi są szacunek, współpraca, rozwój, odpowiedzialność i zaufanie. Stawiamy na przemyślany rozwój całego zespołu oraz naszych kursantów. Dbamy o życzliwe relacje i współpracę pomiędzy pracownikami, dzięki czemu zapewniamy satysfakcjonujące środowisko pracy.

Dlaczego jeszcze warto do nas dołączyć?

  • jesteśmy niezwykle sympatyczną grupą osób, nastawionych na wsparcie i współpracę;

  • cechuje nas szczera i otwarta komunikacja;

  • na start otrzymujesz pakiet materiałów na każdy poziom (u nas nie będziesz marnować czasu na przeszukiwanie Internetu, aby przygotować świetne zajęcia);

  • wdrożymy Cię do pracy naszymi metodami;

  • masz wsparcie naszych metodyków przez cały rok szkolny;

  • możesz szybko awansować, nawet po 2 miesiącach pracy z nami;

  • cenimy Twój czas wolny i dlatego weźmiemy pod uwagę Twoje zdanie układając grafik zajęć;

  • proponujemy pracę w blokach godzinowych;

  • otrzymujesz atrakcyjną stawkę, a wypłaty są zawsze w terminie.

Oto co odpowiedzieli nasi lektorzy w anonimowej ankiecie na pytania:

 Za co cenisz prace w What's up?

Za to, że:

  • są jasne wytyczne co do tego jak zajęcia mają wyglądać;

  • współpraca jest świetnie zorganizowana i mam wpływ na to jak wygląda;

  • bardzo wzbogaciłam swój warsztat pracy i zdobyłam nowe umiejętności;

  • dla osób nastawionych na rozwój jest to dobre miejsce- z jednej strony są jasne wytyczne, a z drugiej — jest miejsce na kreatywność;

  • jest ogromna możliwość rozwoju, wsparcie metodyczne i w każdej innej sprawie;

  • jest dobra organizacja, przyjazna i pomocna atmosfera w zespole i możliwość rozwoju;

  • za niekończąca się liczbę możliwości rozwoju, kształcenia się oraz realizowania swoich pasji;

  • w What's up panuje przyjemna atmosfera, praca zapewnia rozwój, dobra stawka;

  • Ponieważ praca jest w miłej atmosferze. Daje ogromną szansę, aby zdobywać doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz poznać sposoby nauki, które można wykorzystać nawet do nauki przez samego siebie.

Co ci się podoba w pracy w What's up?

  • mocne zaangażowanie wszystkich uczestników szkoły;

  • otwarte dzielenie się pomysłami i inspiracjami;

  • fajna szefowa;

  • dobra stawka;

  • ścieżka rozwoju oraz przyjazna atmosfera;

  • organizacja i miła atmosfera;

  • kreatywne i innowacyjne podejście do nauczania (metody, które są efektywne i ciekawe).

Pewnie czytasz teraz ten post i myślisz sobie, że What’s up to idealne miejsce pracy dla Ciebie i zapewne chcesz już wysłać swoje CV. Zanim jednak to zrobisz, przeczytaj o swoich obowiązkach oraz naszych wymaganiach.

Twój zakres obowiązków to:

  • prowadzenie zajęć według licencjonowanych metod (m.in. Teddy Eddie);

  • udział w szkoleniach wdrożeniowych (finansowanych przez nas).

Jakie mamy wymagania?

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • serce pedagogiczne (studia ukończone lub w trakcie lub doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi);

  • stabilność zawodowa (gwarancja dyspozycyjności na cały rok szkolny);

  • dobry kontakt z dziećmi;

  • ukierunkowanie na rozwój osobisty;

  • mile widziana pogoda ducha .

Wyślij do nas swoje CV. Skontaktuje się z Tobą pani Małgosia z sekretariatu i umówi na pierwsze spotkanie (online). Na CV czekamy do 6.05.2024 r.

Do zobaczenia,

Ewelina Dagiel-Surmańska

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 909861596