2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Wielkopolskie
  6. Nauczanie języków obcych - Gniezno
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnimy Lektorów języka angielskiego i hiszpańskiego

Wynagrodzenie

40 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

FREEDOM - Kursy Językowe: zatrudnimy lektorów języka angielskiego i lektora języka hiszpańskiego, do pracy w placówce stacjonarnej w Gnieźnie.

Opis stanowiska: Szukamy kreatywnych i zaangażowanych osób do pracy na stanowiskach lektorów języka angielskiego i hiszpańskiego. Osób które będą pomagały naszym uczniom rozwijać umiejętności językowe. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych, oraz monitorowanie postępów uczniów.

Wymagania:

  • Odpowiednia znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego w mowie i piśmie.

  • Dyspozycyjność.

  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Miejsce zamieszkania umożliwiające stacjonarne prowadzenie zajęć w Gnieźnie.

  • Elastyczność i zdolność do dostosowywania się do różnych stylów nauki uczniów.

  • Stopień magistra/licencjata z filologii angielskiej, hiszpańskiej lub pokrewnego pola będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziany status studenta.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i elastyczny czas pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.

  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.

Odczuwasz radość widząc sukcesy Twoich znajomych? Zależy Ci na poczuciu bezpieczeństwa i wsparcia? Cenisz sobie takie cechy jak punktualność, życzliwość, wyczucie taktu? Cechujesz się optymizmem – lubisz podejmować nowe wyzwania które traktujesz po prostu jak kolejne zadanie do wykonania? Dbasz o swój rozwój osobisty? Jeżeli Twoja odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca, to miejsce w naszym zespole czeka na Ciebie!

Jak aplikować: Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na nasz adres e-mail. W temacie wiadomości wpisz "Lektor Angielskiego" lub "Lektor Hiszpańskiego".

Zastrzegamy sobie możliwość nieudzielania odpowiedzi w przypadku CV niespełniających wymagań oraz bez zdjęcia.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 698512922