2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Płock
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy - Logopeda_Pedagog Specjalny_Psycholog_Terapeuta

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny MC PROGRAM, poszukuje osoby na stanowisko pracy:

1.PSYCHOLOG /LOGOPEDA /PEDAGOG SPECJALNY/TERAPEUTA

  • Jeżeli jesteś osobą z wykształceniem PSYCHOLOGICZNYM / LOGOPEDYCZNYM LUB JESTEŚ PEDAGOGIEM SPECJALNYM masz uprawnienia i chęć do pracy z dziećmi z trudnościami rozwojowymi, pogodne usposobienie, cierpliwość, jesteś , energiczny/na, sumienny/na, odpowiedzialny/na i kreatywność to czekamy na twoje CV:)

Opis stanowiska pracy:

• prowadzenie indywidualnych zajęć terapeutycznych dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi ze spektrum autyzmu oraz dzieci z zaburzeniami sprzężonymi

• wykonywanie badań, testów i oceny funkcjonalnej dziecka

• prowadzenie dokumentacji

• udział w spotkaniach z rodzicami podopiecznych, współpraca z rodziną

Oferujemy:

  • praca na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • pracę w zgranym zespole specjalistów

  • przyjazną i kameralną atmosferę pracy

  • dobre warunki pracy i adekwatne wynagrodzenia

  • wsparcie merytoryczne i praktyczne w pracy z dziećmi z autyzmem

  •  możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • dostęp do wszystkich nowinek i pomocy niezbędnych do zajęć i rozwoju

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• chęć rozwoju i gotowość do szkoleń

• łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i czerpanie przyjemności z pracy z nimi

• mile widziane wiedza i doświadczenie z zakresu pracy z dziećmi w spektrum autyzmu

• umiejętność pracy w zespole

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 676333274