2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Psie Pole
Dodane 10 maja 2024

Zatrudnimy Magazyniera

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcji mebli.

Poszukujemy osoby, która swoim zaangażowaniem i entuzjazmem wesprze nasz Zespół.

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Magazynier / Magazynier brygadzista

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie przepływu towarów

  • Przyjmowanie towarów na magazyn (weryfikacja prawidłowości i terminowości dostaw) oraz wydawanie towarów

  • Kontrola oraz odpowiedzialność za prawidłowość stanów magazynowych ze stanem ewidencyjnym

  • Prowadzenie i kontrola dokumentacji magazynowej

  • Dbałość o ogólny porządek na magazynie

Czego oczekujemy:

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dobrej organizacji pracy

  • Inicjatywy i rzetelności

  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

  • Skrupulatność

  • Prawo jazdy kat. B mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju osobistego i awansu w strukturach firmy

  • Pracę w zgranym zespole oraz pozytywnej atmosferze

Zachęcamy do składania CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 917339127