2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Piekary Śląskie
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnimy Magazyniera

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

COBRA EUROPE Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy:                    Piekary Śląskie

Zakres obowiązków :

  • rozładunek dostaw i przyjmowanie towarów do magazynu

  • załadunek towarów zgodny z dokumentacją

  • wydawanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji

  • dbałość o ciągłość produkcji

  • dbałość o powierzony towar

  • kontrola ilościowa i jakościowa towaru

  • comiesięczne sprawdzanie stanów magazynowych

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia na obsługę wózka widłowego

  • umiejętność samodzielnego logicznego podejmowania decyzji

  • uczciwość, zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • podstawowa znajomość obsługi komputera i urządzeń elektronicznych

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy w magazynie w firmie produkcyjnej

Mile widziane:

  • uprawnienia na obsługę zwyżki

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • wynagrodzenie z systemem premiowym

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na korzystnych warunkach

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

  • przyjazną atmosferę w pracy

W ofercie prosimy zamieścić zgodę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie szerszym niż wynika to z przepisów prawa zawartych w dokumentach przekazanych w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko Magazynier, prowadzonej przez Cobra Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Piekarach Śląskich, przy ul. Granicznej 15, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 797667709